Serwis ekspresów Poznań

+
Naprawionych ekspresów
+
Zadowolonych klientów
Zespół serwisantów
+
Lat doświadczenia

O serwisie

Naprawiamy wszystkie marki ekspresów do kawy

Wszelkie usługi naprawcze ekspresów zaczynają się od przekazania nam wadliwego urządzenia przez Klienta. W chwili dostarczenia sprzętu w nasze ręce, rozpoczynamy diagnozę poprzez otworzenie ekspresu i przyjrzeniu mu się z bliska, w celu wykrycia i rozpoznania usterki przy jednoczesnym sprawdzeniu całkowitej kondycji urządzenia.

Szybka realizacja

Dla naszych klientów, oferujemy szybką interwencji po zgłoszeniu usterki drogą mailową lub telefoniczną.

Serwis mobilny

Oferujemy dojazd naszego serwisu po odbiór ekspresu na terenie Poznania jak i najbliższych okolic.

Atrakcyjne ceny

Dla stałych klientów oferujemy konkurencyjne stawki za naprawy ekspresów do kawy.

Uznanie klientów

Wieloletnie doświadczenie, podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb, stawia nas wysoko w opiniach klientów.

Naprawy pogwarancyjne

Zapewniamy pełną opiekę serwisową, w tym naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów, takich jak Saeco, Philips, Krups i wiele innych. Realizujemy serwis pogwarancyjnych dla Klientów z Poznania i okolic w systemie door to door.

Diagnostyka ekspresu

Twój ekspres do kawy sprawia problemy? Zastanawiasz się, czy naprawa urządzania będzie opłacalna? U nas dokonasz wyceny usługi serwisowej i poznasz koszty naprawy ekspresu do kawy, zanim podejmiesz decyzję o zleceniu nam prac naprawczych. Aby skorzystać z wyceny kosztów naprawy ekspresu wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Konserwacja ekspresu

Nawet najdroższy i najdoskonalszy ekspres, który jest w ciągłym użyciu podlega zabrudzeniom, boryka się z naturalnym zużyciem elementów eksploatacyjnych takich jak uszczelki, zaparzacz, młynek oraz może wymagać smarowania bloku. Nasz serwis oferuje pakiet usług związanych z przeglądem i konserwacją automatycznych ekspresów do kawy, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem.

Opieka serwisowa nad ekspresem

Regularny serwis ekspresów do kawy może okazać się też bardzo dobrą okazją do oceny ogólnego stanu naszego urządzenia. Podczas takiego badania serwisant sprawdza, czy wszystkie elementy pracują poprawnie i czy wymagana jest ewentualna naprawa bądź wymiana konkretnych podzespołów. Serwis ekspresów do kawy połączony z kompleksową diagnostyką ewentualnych uszkodzeń, pozwolą nam kompleksowo zapoznać się ze stanem naszego ekspresu.

Naprawa bez wychodzenia z domu

Zgłoś usterkę twojego ekspresu do kawy, wypełniając formularz. Nasz serwis odpowie w najszybszy możliwy sposób i przedstawi ofertę odbioru urządzenia na serwis.

Serwisowane marki

Najczęściej zadawane pytania !

Jak długo trwa naprawa ekspresu ?

Czas naprawy ekspresu do kawy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy to 5 dni roboczych. Nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Ile kosztuje naprawa ekspresu ?

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu.

Czy odbierają Państwo ekspresy do kawy od klienta ?

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Poznania i okolic przez serwis. Termin ustalany jest indywidualnie.

Czy do ekspresu muszę dostarczyć akcesoria ?

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Czy ekspres jest naprawiany stacjonarnie u klienta ?

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.